Umraniye yamanevler mahallesi Bilgisayar Servisi

Bu gönderiyi oylayın

05325826868Hemen whatsapp üzerinden probleminizi anlatan bir video veya fotoğraf göndererek sorunun çözümü ile ilgili ön bilgi alabilirsiniz.

Umraniye yamanevler mahallesi bilgisayar servisi hizmetimizi Ümraniye ve Üsküdar bölgesine stratejik olarak en yakın nokta olan Namazgah bölgesindeki servis hareket noktamızdan müdahale ediyoruz. Merkez ofisimiz Ümraniye Çarşıda Koliva Bilgisayar dır. Üsküdar ve Ümraniye bölgeleri başta olmak üzere anadolu yakası ve avrupa yakasının bir çok noktasına yerinde bilgisayar teknik servis hizmeti vermekteyiz. IT danışmanlığı yapmaktayız. Sunucular , serverlar, firewall , yazıcı problemleri gibi bir çok konuda size Umraniye yamanevler mahallesi bilgisayar servis hizmeti verebiliriz.

Umraniye yamanevler mahallesi BİLGİSAYAR SERVİSİ

Teknoloji hayatın her alanında kendini etkili bir şekilde göstermektedir. Günümüzde yalnızca bilgisayar kullanımı değil, akıllı telefonlar, tabletler, televizyonlar, araçlar gibi birçok alan teknolojinin getirilerinden yararlanmaktadır. Ancak her ne kadar yeni bir sistem olsa da zaman içerisinde arızalanmalar meydana gelmektedir. Bilgisayar arızaları birçok farklı nedenden dolayı ortaya çıkabilir. Genel olarak arızalar doğru kullanımı yapılmayan bilgisayarlardan ortaya çıkmaktadır. Arızanın doğru tespiti ve doğru işlem yapılması da önemlidir. Koliva Bilgisayar olarak sizlere bu konuda gerekli tüm hizmeti sunmak için Umraniye yamanevler mahallesi bilgisayar servisi imkanımızı sunuyoruz.

Umraniye yamanevler mahallesi YERİNDE SERVİS

Umraniye yamanevler mahallesi bilgisayar servisi diğer bir adı ile adreste servis, arızalanan bilgisayarlarınızın tamiri için adresinize gelerek, gerekli işlemleri yaptığımız bir hizmettir. Özellikle taşınması zor olan masaüstü bilgisayarlarınızda gerekli tamirin yapılması için uzun uğraşlardan sizleri kurtarıyoruz. Bilgisayarınızdaki arıza durumunu bizlere bildirmeniz ve Umraniye yamanevler mahallesi bilgisayar servisi istemeniz bu durumda yeterli olmaktadır. Ekibimiz, İstanbul içerisinde belirtilen adrese en hızlı şekilde ulaşarak, gerekli hizmeti sağlamaktadır. Bazı arıza durumlarında bilgisayarlarınızı adresinizde tamir etmek yeterli gelmeyebilir. Bu durumda servisimize götürerek orada tamir etmemiz gerekmektedir.

Adreste tamiri yapılmayan bilgisayarların daha profesyonel bir ortama ihtiyacı bulunmaktadır. Bu nedenle bilgisayarlarınızın ufak işler dışında bir arıza sorunu var ise yerinde tamir bazen mümkün değildir. Bilgisayarci.org olarak ekiplerimiz, bilgisayarınızı alarak servisimize getirir. Gerekli işlemler en hızlı şekilde başlayarak, size süreç hakkında bilgi verilecektir. Süreci doğru bir şekilde yönetmek için yapılan işlemler için müşterilerimize her bilgiyi vermekteyiz.

Tamir sürecimizde her zaman kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Laptop gibi cihazlarda ortaya çıkan kasa arızalarında ya da yapıştırıcı kullanılması gereken noktalarda bilgisayarlarınız için normal yapıştırıcılar kullanmıyoruz. Kasa yapısının ayrılmamasını sağlayacak olan yapıştırıcı sistemimiz ile tekrar aynı sorunu yaşamayacaksınız. Fan ve diğer elektrik noktalarının temizliğini gerekli şekilde yaparak, ilerleyen dönemlerde de arıza yaşamamanızı sağlamaktayız. Umraniye yamanevler mahallesi bilgisayar servisi hizmetimiz genelde parça ihtiyacı olması halinde yapılmamaktadır. Bilgisayarlarınız için istediğimiz parçalar, bilgisayarınız ile uyumlu orijinal parçalar olmaktadır. Bilgisayarlarınızı sizden tamir süreci için aldığımız andan itibaren daha iyi bir şekilde tekrar geri sunmak için çalışmaktayız.  Yerinde bilgisayar servisi hizmetimiz doğrultusunda sunduğumuz hizmet içerisinde yalnızca tamir işlemleri değil sizlerin sağlığını da düşünmekteyiz.

Bilgisayarci.org olarak her zaman müşterilerimiz için en iyisini yapmakta ve istemekteyiz. Hizmetlerimiz içerisinde sunduğumuz Umraniye yamanevler mahallesi bilgisayar servisi, içerisinde bulunduğumuz salgın durumu nedeniyle tüm tedbirler alınarak yapılmaktadır. Evinize davet ettiğiniz ekiplerimiz, maske ve mesafe kurallarını koruyarak hizmet vermektedir. Bu dönem de özellikle daha da dikkat ederek sizlere hizmet sunmaktayız. Aynı şekilde yerinde tamir edilemeyen bilgisayarlarınız için de teslim sırasında, bilgisayarınıza uygun olarak temizleme işlemi yapılmakta ve o şekilde sizlere teslim edilmektedir. Sizlerin ve ekibimizin sağlığı bizler için her zaman önemlidir.

Verdiğimiz Hizmetler

Umraniye yamanevler mahallesi Bilgisayar Servisi olarak ; Ağ kurulumu , ağ sorunları, wifi noktası kurulumları , wifi çekim sorunları , yazıcı sorunları , firewall kurulumu , firewall arızaları , firewall lisanslama, firewall yazılımı , paylaşım noktaları, share point sorunları gibi başlıca konularda bizden hizmet veya danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.


Ağ kurulumu , ağ sorunları, wifi noktası kurulumları , wifi çekim sorunları , yazıcı sorunları , firewall kurulumu , firewall arızaları , firewall lisanslama, firewall yazılımı , paylaşım noktaları, share point sorunları gibi başlıca konularda bizden hizmet veya danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Umraniye yamanevler mahallesi bilgisayar servisi bilgisayar servisi bilgisayarcı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: , , ,